Vitajte na stránke, kde si môžete zvoliť aké chcete mať slovo v spoločnosti....

UPOZORNENIE: Nosenie tohto trička sa nebude musieť páčiť spoločnosti, ktorá Vás chce vidieť a riadiť podľa ich predstavy!

*objednávajte len na vlastnú zodpovednosť!

Často spoločnosť v ktorej žijeme nás núti, aby sme prijali a uverili všetkému čo chcú oni sami vidieť a počuť. Preto sme sa rozhodli vytvoriť tričká, ktoré veríme, že podporia správnu vec. V spoločnosti môžeme mať pociť, že nemáme na výber a musíme prijať všetko. Avšak rozhodli sme sa to zmeniť. Dávame Vám na výber, aby ste vyjadrili to, čo chcete povedať!

Všetci máme v živote slobodu slova...

OTÁZKOU JE: Čo si zvolíte VY?

24.99€

POŠTOVNÉ A DORUČENIE ZDARMA!🚚

24.99€

POŠTOVNÉ A DORUČENIE ZDARMA!🚚

Tričká odosielame zo Slovenska! 🇸🇰  Doba dodania je 1-2 pracovné dni!

Objednate si svoje tričko podľa vlastného výberu. Tak ako v živote, všetko závisí jedine od toho, čo si zvolíme my sami.

Podľa Wikipédie slovo; Sloboda slova znamená: 

Sloboda slova alebo aj sloboda prejavu je právo slobodne prejaviť vlastný názor, rovnako ako aj počúvať/sledovať názory ostatných. Je jedna z občianskych slobôd; zakladá sa na slobode myslenia. V dnešnej dobe slobodu slova chápeme širšie ako pôvodný termín, preto sa niekedy používa termín sloboda vyjadrovania sa.

Často môžeme mať pocit a to hlavne v tomto roku 2020, že nemôžeme presadiť svoje vlastné slobodné slovo. Alebo nás sa svoj vlastný názor odsúdia...


Z toho dôvodu TERAZ si môžete VY sami zvoliť, aké SLOBODNÉ SLOVO chcete širiť vo svete formou tričiek. Ktoré sme navrhli pre každého jedného človeka bez ohľadu na diskrimináciu z dôvodu pohlavia, náboženského vyznania alebo viery, rasy, príslušnosti k národnosti alebo etnickej skupine, zdravotného postihnutia, veku, sexuálnej orientácie, manželského stavu a rodinného stavu, farby pleti, jazyka, politického alebo iného zmýšľania, národného alebo sociálnehopôvodu, majetku, rodu alebo iného postavenia!